7 مزیت اینفلوئنسر مارکتینگ

راهنمای جامع استراتژی محتوا

از آنجایی که مخاطبان به اینفلوئنسرهای مورد علاقه خود اعتماد زیادی دارند، منطقی است که بازاریابان بخواهند بیش از گذشته به اینفلوئنسر مارکتینگ توجه کنند. این پست به مزایای مبتنی بر داده استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ، همراه با بینش یک متخصص رسانه های اجتماعی HubSpot می پردازد.

آنچه در این مقاله می آموزید :

مزایای اینفلوئنسر مارکتینگ

1. اینفلوئنسر مارکتینگ ROI بالایی دارد.

از هر 4 بازاریاب که در حال حاضر از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده می‌کنند، 1 نفر از آنها گزارش می‌دهند که دومین ROI بالاتر از هر گرایش بازاریابی را ارائه می‌دهد، بنابراین سرمایه‌گذاری شما در اینفلوئنسر مارکتینگ هدر نخواهد رفت.

2. اینفلوئنسرها به شما کمک می کنند پول خود را پس انداز کنید.

ما در بالا اشاره کردیم که اینفلوئنسر مارکتینگ ROI بالایی دارد، بنابراین بودجه بازاریابی شما ارزشی دارد.
شما همچنین این پتانسیل را دارید که بودجه کمپین خود را بهینه کنید و با بازگشت سرمایه (ROI) بالا را مشاهده کنید، به‌ویژه وقتی با ریز اینفلوئنسرهای کوچک‌تر (آنهایی که کمتر از 100 هزار دنبال‌کننده/مشترک دارند) مشارکت می‌کنید. در واقع، از بازاریاب هایی که با اینفلوئنسرهای بزرگ و کوچک کار می کنند، 44 درصد می گویند که بزرگترین مزیت کار با اینفلوئنسرهای کوچک این است که هزینه کمتری دارد.

3. اینفلوئنسرها قابل اعتماد هستند.

ژنرال زرز می‌گوید که توصیه‌های اینفلوئنسر مهم‌تر و تاثیرگذارتر از توصیه‌های دوستان و خانواده هستند. این بدان معناست که وزن توصیه‌های اینفلوئنسر بسیار قوی‌تر از قبل است، زیرا روندهای گذشته نشان داده است که دوستان، خانواده یا نظرات سایر مصرف‌کنندگان در هنگام خرید بیشترین تأثیر را دارند.
آنابل نیست، مدیر ارشد محتوای برند اجتماعی، در مورد اینفلوئنسرها می‌گوید: «فالوورهای آن‌ها همان‌طور که از دوستان یا خانواده می‌کنند به راهنمایی‌های آن‌ها توجه می‌کنند. این بسیار قدرتمندتر از برخی کپی های تبلیغاتی است.

4. اینفلوئنسرها به شما کمک می کنند تا اثبات اجتماعی را ایجاد و آگاهی ایجاد کنید.

بر اساس گزارش گرایش‌های صنعت بازاریابی 2022، اینفلوئنسر مارکتینگ محبوب‌ترین و مؤثرترین روند (با بالاترین ROI) در تولید محتوای معتبر برای تجارت شما، ایجاد اثبات اجتماعی و ایجاد آگاهی از برند است.
Nyst می‌گوید: «اینفلوئنسر مارکتینگ می‌تواند ابزاری واقعاً تأثیرگذار برای ایجاد آگاهی از برند برای شرکت شما و اعتماد برای محصولات یا خدمات شما باشد. قدرت اینفلوئنسر مارکتینگ در بازاریابی دهان به دهان نهفته است.» آنها اضافه می‌کنند: «به این موضوع فکر کنید: از یک طرف، شما یک برند دارید که به شما می‌گوید چقدر جذاب است و چگونه محصول آن بسیار برتر از هر چیز دیگری است. در فروشگاه. از سوی دیگر، شما [مخاطبان] فردی دارید که قبلاً با او آشنا هستید و به نظرات او اعتماد دارید و به آنها احترام می‌گذارید و به شما می‌گویند که محصول این برند را دوست دارند. به کدامیک بیشتر اعتماد دارید؟

5. اینفلوئنسرها الهام بخش خریدها هستند.

33 درصد از Gen Zers در سه ماه گذشته محصولی را بر اساس توصیه اینفلوئنسر خریداری کرده اند، بنابراین اینفلوئنسرها توانایی منحصر به فردی را دارند که برای کسب و کار شما، به ویژه در بین مخاطبان جوان تر، خرید کنند.

6. می توانید روابط طولانی مدت برقرار کنید.

بازاریابان می گویند که یک مزیت برای مشارکت با تأثیرگذاران و سازندگان کوچکتر، ایجاد مشارکت های بلندمدت است. روابط بلندمدت سودمند است زیرا زمانی که فالوورهای آن‌ها می‌بینند که به کار با شما ادامه می‌دهند، از محصولات و خدمات شما استفاده می‌کنند و اعتماد می‌کنند که آنچه استفاده می‌کنند به خوبی به آنها کمک می‌کند، اعتبار را نزد مخاطبان تأثیرگذار افزایش می‌دهد.

7. اینفلوئنسرها به شما کمک می کنند محتوای معتبر را به روشی انسانی به اشتراک بگذارید.

Nyst می‌گوید: «اینفلوئنسر مارکتینگ نه تنها شما را در مقابل مخاطبانی قرار می‌دهد که می‌خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید، بلکه شما را به‌گونه‌ای می‌رساند که واقعی و انسانی باشد.» آن‌ها اضافه می‌کنند که پیام‌های اینفلوئنسر به‌عنوان یک توصیه یا ذکر از یک شخص واقعی که یک جامعه اختصاصی بر اساس اعتماد ایجاد کرده است، انجام می‌شود.
از آنجایی که مصرف‌کنندگان از فروش دور شده‌اند تا تبلیغات از نوع سرنخ و محتوای انسانی‌تر را هدایت کنند، توصیه‌ای از یک اینفلوئنسر مورد اعتماد به شما کمک می‌کند تا با ایجاد یک رابطه از قبل موجود، فروش را الهام بخشید.

جمع بندی

با رشد بازاریابی آنلاین، اینفلوئنسر مارکتینگ محبوب‌تر و ضروری‌تر می‌شود. آمار و بینش موجود در این پست نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در آن، به کسب‌وکار شما کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.