طرح کسب و کار (Business Plan)

طرح کسب و کار یا بیزینس پلن چیست؟

طرح کسب و کار یا همان بیزینس پلن ، مجموعه ای از برنامه های اولویت بندی شده مطابق با اهداف و چشم انداز های یک کسب و کار می باشد که اجرایی کردن آن به کمک یک متخصص کسب و کار، شما را در مسیر رسیدن به اهداف کاری تان یاری می رساند.

یک طرح کسب و کار کاربردی باید به صورت اختصاصی برای فرد درخواست دهنده نوشته شود و صفر تا صد آن باید مطابق با منابع و شرایط کسب و کار شما طراحی شود تا بتواند موثر باشد.

طرح کسب و کار

بخش بندی طرح کسب و کار

بخش اول

تحلیل بازار (Market Analysis)

:: تحلیل بازار ::(Market Analysis)

در این بخش عوامل اصلی که بر هر کسب و کاری، تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم می گذارند را به طور دقیق بررسی می کنیم تا شرایط و موقعیت فعلی شرکت شما مشخص شود.

بخش دوم

طرح بازاریابی (Marketing Plan)

:: طرح بازاریابی :: (Marketing Plan)

در این بخش، اهداف مالی(مانند افزایش فروش) و اهداف غیرمالی (مانند افزایش شهرت برند) تعیین می شوند و با شناسایی بازار هدف و تعیین دقیق استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی مطابق با نیاز های مخاطب هدف، مسیر اصلی کسب و کار جهت گیری مشخصی خواهد گرفت.

بخش سوم

طرح مالی (Financial Plan)

:: طرح مالی :: (Financial Plan)

در بخش طرح مالی، با توجه به منابع . بودجه کسب و کار شما، سابقه فروش و همچنین پیشبینی های مالی به صورت کامل آورده می شود تا سود و زیان شرکت در بازه های زمان مختلف مشخص شود.

بخش چهارم

پیشبینی و ارزیابی نتایج (Expected Result)

:: پیشبینی و ارزیابی نتایج :: (Expected Result)

تمام برنامه ها، طرح ها و اهداف تعیین شده در مراحل قبلی، در این بخش مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرند تا از نتیجه بخش بودن تمام استراتژی ها، اطمینان حاصل شود و همچنین در صورت وجود تناقض و نقص در طرح کسب و کار، در این مرحله به اصلاح آن ها خواهیم پرداخت.

تعرفه نگارش طرح کسب و کار

تعرفه آماده سازی طرح های کسب و کار کاملا با هم متفاوت هستند. عوامل مختلفی مانند اندازه بازار مورد نیاز برای تحلیل، کوچک یا بزرگ بودن شرکت مورد نظر، خواسته های کارفرما و اهدافی که قصد رسیدن به آن را دارند و سایر عوامل مهم در تعیین تعرفه طرح کسب و کار شما موثر هستند و پس از بررسی تمام عوامل مذکور برای کسب و کار شما، قیمت دقیق به شما اعلام خواهد شد.

نحوه سفارش بیزینس پلن

شما از طریق پر کردن فرم درخواست روبرو و یا ارسال مستقیم پیام به واتساپ یا تلگرام شماره های زیر، می توانید درخواست خود را مبنی بر رزرو بیزینس پلن ارسال نمایید.

پس از ارسال درخواست توسط یکی از دو روش ذکر شده، در کمتر از 48 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و درباره جزییات طرح هماهنگی های لازم را به عمل خواهیم آورد.

واتساپ و تلگرام ایران : 9022846086 (98+)

واتساپ و تلگرام اسپانیا : 600216860 (34+)

سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.