8 گام برای طراحی صفحه "درباره ما"

طراحی صفحه درباره ما

صفحه درباره ما تاریخچه، ارزش‌ها و مأموریت شما را خلاصه می‌کند – همه در یک مکان. در این پست، مراحل و نکات ایجاد یک صفحه درباره ما کامل را یاد خواهید گرفت که شامل بهترین شیوه ها برای نوشتن در مورد ماموریت شما، نکات طراحی و الگوهایی برای تقلید است.

آنچه در این مقاله می آموزید :

ویژگی های صفحه "درباره ما"

یک صفحه قابل توجه درباره ما، واقعی، قابل دسترس و متمایز است. بازدیدکنندگان باید نگاهی اجمالی به نحوه کار با شما داشته باشند. می‌توانید علایق شخصی، داستان‌ها و عکس‌هایی را که داستان منحصربه‌فرد کسب‌وکار شما را نشان می‌دهند، اضافه کنید. همچنین ممکن است اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسانی در تیم شما هستند و چه نقشی دارند را درج کنید.
صفحات درباره ما برای شما و شرکت شما هستند، بنابراین ساختار صفحه درباره ما بر اساس آنچه می خواهید برجسته کنید متفاوت است. با این حال، شما با همان فرآیند نوشتن شروع خواهید کرد.
بیایید راهنمای مرحله به مرحله ایجاد صفحه درباره ما را بررسی کنیم.

چگونه یک صفحه درباره ما طراحی کنیم؟

1. بیانیه مأموریتی را تنظیم کنید.

صفحه درباره ما می تواند جامع تر از یک بیانیه ماموریت باشد. با این حال، برای جذب افراد، باید هدف خود را در این صنعت به طور خلاصه بیان کنید.
کسب و کار شما در اینجا چیست؟ چرا بازدیدکنندگان وب سایت شما باید به آن اهمیت دهند؟ این اطلاعات به خواننده چیزی می دهد تا مدت ها پس از ترک وب سایت شما، در مورد شرکت شما به خاطر بسپارد.

2. داستان شرکت خود را ترسیم کنید.

هر کسب و کاری داستانی برای گفتن دارد. حتی اگر یک استارتاپ با سابقه کوتاهی را اداره می کنید، می خواهید پیشرفت شرکت خود را به اشتراک بگذارید. در مورد اینکه چگونه به جایی که امروز هستید در صفحه درباره خود صحبت کنید.
نکته حرفه ای : نقاط عطف قبل از تاسیس شرکت خود را جدا کنید و از آنها برای ارائه اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری فعلی خود به خوانندگان استفاده کنید. نشان دهید که چگونه تکامل یافته اید.
شرم آور نیست که بپذیرید استراتژی کسب و کار شما – یا حتی طرز فکر شما – از زمان شروع شما تغییر کرده است. در واقع، این تحولات می تواند داستانی را که برای بازدیدکنندگان وب سایت می گویید بهبود بخشد.
صفحات درباره ما فضاهای مناسبی برای صحبت در مورد اینکه کجا شروع کرده اید، چگونه رشد کرده اید و ایده آل هایی هستند که به رشد سازمان شما کمک کرده اند. از این لحظات استفاده کنید تا به مردم نشان دهید که همیشه آماده تغییر و سازگاری با نیازهای صنعت خود هستید.

4. لحظه ای که ایده اصلی به سرتان زد را بازگو کنید.

هر شرکت خوب بر اساس یک ایده تأسیس شده است – چیزی که بازار فعلی ممکن است هنوز ارائه نکرده باشد. ایده شما چه بود؟
از این مورد استفاده کنید که این لحظه به عنوان نقطه محوری هنگام گفتن داستان شرکت شما. در حین توسعه شرکت خود با چه چالشی مواجه شدید؟ این چالش یا کشف چگونه امروز شما را شکل داد؟

5. توضیح دهید که به چه کسی خدمت می کنید.

شما تا آنجا که ممکن است می خواهید در صفحه درباره ما خود بازدید های بیشتری داشته باشید. با این حال، شما با تک تک بازدیدکنندگان وب سایت تجارت نخواهید داشت. به همین دلیل است که باید مشتری اصلی خود را شناسایی و ذکر کنید.
صفحه درباره ما باید دقیقاً افرادی را که کسب و کار شما به آنها کمک می کند توضیح دهد. این به مشتریان بالقوه امکان می دهد بدانند که آیا خدمات شما با نیازهای آنها مطابقت دارد یا خیر.

6. آنچه را که به آنها پیشنهاد می کنید توضیح دهید.

درک اینکه مشتری واقعاً برای چه چیزی پول می‌پردازد دشوار است. در یکی دو جمله، دقیقاً توضیح دهید که یک مشتری بالقوه از کسب و کار شما چه چیزی به دست خواهد آورد.
این خلاصه مختصر بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی تری در وب سایت شما نگه می دارد و آنها را به یادگیری بیشتر علاقه مند می کند.
نکته حرفه‌ای : گاهی اوقات، کسب‌وکارها می‌ترسند که توضیحات عمیق محصولاتشان به اندازه کافی جالب نباشد یا به صورت نوشتاری غیرجذاب به نظر برسد. این یک نگرانی منصفانه است. با توضیح اینکه پیشنهاد شما چه مشکلی را حل می کند شروع کنید. سپس، به صفحه ای با اطلاعات بیشتر پیوند دهید.

7. نمونه هایی از کسانی را که به آنها خدمت کرده اید ذکر کنید.

مشتریان وفاداری در مجموعه خود دارید؟ از صفحه درباره ما خود استفاده کنید تا در مورد آنها به دنیا بگویید. نام موفق ترین مشتریان خود را در نظر بگیرید و به یک مطالعه موردی پیوند دهید.
مطالعات موردی می تواند بر تصمیمات خرید مشتریان بالقوه شما تأثیر بگذارد زیرا موفقیت های گذشته شرکت شما را نشان می دهد. به علاوه، آنها به مشتریان بالقوه کمک می کنند تا موفقیت آینده خود را از طریق داستان های بهترین مشتریان شما تصور کنند.

8. ارزش های خود را توصیف کنید.

مشتریان می خواهند با آنها مانند انسان ها رفتار شود. برای اینکه این اتفاق بیفتد، آنها باید احساس کنند که توسط انسان ها به آنها خدمت می شود. وقتی صفحه درباره ما خود را تمام کردید، به عنوان یک فرد یا یک تیم توضیح دهید که چه کسی هستید. فرهنگ شرکت شما چگونه است؟ چه تصویر بزرگتری در زندگی کسب و کار شما را هدایت می کند؟
نکته حرفه ای : کارمندان آینده مخاطبان ثانویه صفحه درباره ما شرکت شما هستند. این دلیل دیگری برای توصیف ارزش های شخصی شما در صفحه درباره ما است. اگر درست انجام شود، این به شما امکان می دهد نامزدهای شغلی را استخدام کنید که با هر چیزی که شرکت شما نشان می دهد هماهنگ باشد.

7 نکته برای طراحی صفحه درباره ما

طراحی درخشان صفحه فراتر از ترکیب طرح های رنگی شرکت شما است. این شامل فونت ها، تصاویر، نمادها و موارد دیگر است. در اینجا هفت نکته برای طراحی یک صفحه درباره ما عالی است.

1. رنگ بندی مناسب را انتخاب کنید.

انسان ها به رنگ های مختلف واکنش طبیعی دارند و رنگ هایی که انتخاب می کنید می توانند بر نرخ تبدیل شما تأثیر بگذارند. به همین دلیل است که شما به روانشناسی رنگ نیاز دارید.
به عنوان مثال، رنگ آبی به معنای امنیت، قدرت، خرد و اعتماد است.

2. تصاویر خلاقانه.

تصاویر موجود در صفحه درباره ما، برند شما را انسانی تر می کند. مهم‌تر از آن استفاده از تصاویر افراد واقعی است. برای مثال، صفحه HubSpot 
با استفاده از ویدئوها برای بیان داستان شرکت خود، یک قدم جلوتر بروید. مردم به دنبال ارتباط هستند. و هیچ راهی بهتر از ظاهر شدن در دوربین برای اتصال وجود ندارد.

3. عکس های مناسب کارکنان را انتخاب کنید.

بیشتر موارد مربوط به صفحه درباره ما شامل عکس‌های پرسنل می‌شود. در صورت امکان، عکس های حرفه ای را در پس زمینه خنثی انتخاب کنید.
در حالت ایده آل، عکس های تیم شما دارای طرح رنگی مشابه با رنگ های شرکت شما خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که هم پس‌زمینه هد شات و هم لباس‌های تیم شما با رنگ‌هایی که قبلاً در سایت شما وجود دارد، تضاد ندارند.
نکته حرفه ای : اگر در استانداردسازی عکس های کارکنان خود مشکل دارید، فیلتر سیاه و سفید را در نظر بگیرید.

4. از فونت های خوانا استفاده کنید.

هنگام طراحی صفحه درباره ما، یافتن فونت های با کیفیت بسیار مهم است.

5. از پاراگراف ها و جملات طولانی خودداری کنید.

جملات طولانی و پاراگراف ها مصرف محتوای شما را برای خوانندگان دشوار می کند. به عنوان یک قاعده کلی، پاراگراف های شما نباید بیشتر از 3-4 خط باشد و هر جمله باید کمتر از 20 کلمه باشد.

6. صفحه را ریسپانسیو کنید.

همه از صفحه شما در مرورگرهای دسکتاپ خود بازدید نمی کنند. بسیاری از تبلت ها و تلفن های هوشمند خود بازدید می کنند. طراحی ریسپانسیو باعث می شود صفحه شما در همه دستگاه ها عالی به نظر برسد.

7. روی سرعت بارگذاری تمرکز کنید.

صرف نظر از اندازه کسب و کار شما، می خواهید صفحه درباره ما سریع بارگذاری شود. اگر بارگذاری صفحه شما بیش از حد طول بکشد، بازدیدکنندگان از آن عبور خواهند کرد.
می توانید سرعت صفحه خود را با استفاده از PageSpeed Insights Google بررسی کنید. اگر متوجه شدید که بارگذاری صفحه درباره ما خیلی طول می کشد، حجم تصاویر خود را کاهش دهید.

جمع بندی مقاله

اکنون که مراحل و نکات طراحی صفحه درباره ما را مشاهده کردید، زمان آن رسیده است که صفحه مربوط به خود را بسازید. با یک داستان خوب برای گفتن، الگوبرداری خلاقانه، فروتنی، و تصاویری قابل هضم، شما در راه رسیدن به یک تجربه کاربری چشم نواز هستید.
شما در کمترین زمان از دریایی از صفحات درباره ما و من متمایز خواهید شد. بنابراین، به ما بگویید، چه چیزی شما را متفاوت می کند؟ ما مشتاقیم درباره شما بیشتر بدانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.