4 نکته برای همکاری در فروش در اینستاگرام

4 نکته برای همکاری در فروش در اینستاگرام

همکاری در فروش در اینستاگرام مانند سایر پلتفرم‌ها عمل می‌کند، جایی که یک کسب‌وکار برای جذب افراد برای خرید محصول یا خدماتش به شخصی (به عنوان مثال، یک فرد تأثیرگذار) کمیسیون می‌پردازد. مقدار کمیسیون پرداختی از طریق یک کد یا URL منحصر به فرد ردیابی می شود.
اینستاگرام قبلاً یک برنامه بومی برای سازندگان داشت، اما در آگوست 2022 به پایان رسید. اما نگران نباشید، زیرا هنوز هم می‌توانید از بازاریابی وابسته در اینستاگرام درآمد کسب کنید. این پست در مورد چگونگی و مثال‌هایی از سازندگانی که با موفقیت از استراتژی استفاده می‌کنند می پردازد.

آنچه در این مقاله می آموزید :

مراحل همکاری در فروش در اینستاگرام

1. حساب اینستاگرام خود را از حالت شخصی به بیزینسی یا کریتور تبدیل کنید.

یک قدم مهم، اگرچه الزامی نیست، داشتن یک اکانت سازنده یا تجاری در اینستاگرام است. هنگامی که این نام را در حساب خود دارید، مشروعیت شما را نزد فالوورها و کسب و کارهایی که برای کار با آنها انتخاب می کنید، ایجاد می کند. شما به عنوان یک منبع قابل اعتماد دیده می شوید که سعی در کلاهبرداری یا کسب سود سریع ندارد.

2. شرکای وابسته یا مشاغلی را که می خواهید با آنها کار کنید پیدا کنید.

برای شروع همکاری در فروش در اینستاگرام، باید یک برنامه همکاری در فروش را پیدا کنید که می‌خواهید با آن کار کنید. Amazon Associates نمونه‌ای عالی از برنامه‌های همکاری در فروش است که می‌توانید بر اساس دسته محصول بین ۱ تا ۱۰ درصد کمیسیون دریافت کنید.
گزینه دیگر این است که مستقیماً با مشاغلی تماس بگیرید که می خواهید با آنها کار کنید و توضیح دهید که چگونه با آنچه آنها ارائه می دهند و پتانسیل هایی که مخاطبان شما برای آنها دارند ارتباط برقرار می کنید.
کسب‌وکارها همچنین ممکن است مستقیماً برای شروع یک همکاری در فروش با شما تماس بگیرند، که اهمیت داشتن یک پروفایل کسب‌وکار یا حساب سازنده برای ایجاد مشروعیت شما را به شما نشان می‌دهد.

3. محصولات مرتبط با جایگاه خود و نوع محتوایی که ایجاد می کنید را انتخاب کنید.

هنگام نهایی کردن شراکت خود، اطمینان حاصل کنید که محصولات یا خدماتی را انتخاب می کنید که به جایگاه، مخاطبان و محتوایی که قبلاً ایجاد کرده اید مربوط می شود. برای مثال، اگر شما یک خالق فناوری هستید، همکاری در فروش با یک برند زیبایی با تأثیر و محتوایی که ایجاد می‌کنید همخوانی ندارد.
همچنین اعتماد به محصولات، مشاغل یا خدماتی که توصیه می کنید ضروری است. اگر مخاطبان شما به دلیل توصیه و تجربه شما در مورد محصول، خرید را دنبال کنند و آنطور که تبلیغ شده کار نمی کند، می توانید اعتماد مخاطبان خود را که برای ایجاد آن زحمت کشیده اید از دست بدهید.
بهترین روش این است که خودتان محصولات یا خدمات را از قبل امتحان کنید تا اطمینان حاصل کنید که مشارکت برای همه ارزشمند است.

4. پیوندها یا کدهای منحصر به فرد خود را به اشتراک بگذارید.

روشی که شما به عنوان یک همکاری در فروش کسب درآمد می کنید زمانی است که مخاطبان شما از طریق کد یا پیوند منحصر به فرد شما خرید می کنند. بنابراین، مطمئن شوید که کدهای خود را در پست‌های فید، داستان‌ها، حلقه‌ها و بیو پروفایل خود به اشتراک می‌گذارید – هر کجا که برای مخاطبان شما قابل مشاهده باشد. اگر 10 هزار فالوور یا بیشتر دارید، می‌توانید یک پیوند به سمت بالا در استوری‌های خود قرار دهید.
هنگامی که این پیوندها را به اشتراک می گذارید، خوب است که صراحتا بگویید تبلیغ است که مخاطبانتان احساس صداقت و شفافیت از شما دریافت نمایند.

جمع بندی مقاله

همکاری در فروش به شما کمک می کند تا درآمد کسب کنید، روابط خود را با برند ها یا شرکت های مورد علاقه خود توسعه دهید، و برای مخاطبان خود ارزش ایجاد کنید، بنابراین در هنگام ایجاد وفاداری و مشارکت در پلتفرم، استراتژی ارزشمندی باید در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.